Vendéglátás

Gyere és dolgozz az Est Presszóban 8 órás bejelentett foglalkoztatásban

Munkavégzés helye: Tata
Fizetés: Nettó 180000 - 260000 / hónap
2019. 06. 11. 16:14

Est Presszó.
Gyere és dolgozz az Est Presszóban! Fiatalos környezetben jó csapattal! vidám hangulat!
8 órás Bejelentett foglalkoztatásban.
Heti 40 órás Munkaidő.

Nettó 180.000 ft.- kézhez kapott fizetés + jatt kb 80e ft.- / hó / fő
Hosszú távra szóló munkalehetőség. Fiatalos környezet! (csak hosszú távra!)
Elvárt gyakorlati idő: Nincs
Szakmai tapasztalat: Nem feltétel, de előny
Jelentkezés személyesen vagy emailen! Önéletrajzzal.
Est Presszó és Csapata :)

Feladatok:

  • Kiszolgálás, Takarítás, Előkészülés, Felszolgálás

Elvárások:

  • Keresünk munkájára igényes pontos, kedves, mosolygos megbízható hölgyeket és úrakat.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése