Szolgáltatás

Tatán munkaerő-piaci szakértő munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tata
Fizetés: Bruttó 250000 - 300000 / Hónap
2018. 06. 19. 11:58

Munkaerő-piaci szakértő

Főbb feladatok, munkák:

  • Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek egyéni fejlesztési terven alapuló szakmai tanácsadások megtartása
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Együttműködő partnerekkel történő kapcsolattartás, munkáltatói mentorálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség – humán/tanár/szociális területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (megyén belül)
  • Humán/Szociális területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jogosítvány, saját személygépkocsi

Elérhetőség: hubik.monika@mznt.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése