Adminisztráció, irodai munka

Titkár(nő) / asszisztens munkalehetőség Tatán, részmunkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tata
2018. 08. 09. 15:08

Állást keresel?

Fuvarozói és szállítmányozói jogi tanácsadással foglalkozó cégünk keresi új játékosát!

Úgy gondoljuk, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz munkahelyed legyen, ezért jelentkezz most a Tacho Centerhez asszisztensnek napi 4 órás munkarendben!

Munkavégzés helye: Tatai iroda

Munkavégzés jellege:

  • bejövő //kimenő számlák kezelése
  • belső programok használata
  • napi postázás
  • vezetői munka támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • csapatban és egyénileg is precíz munkavégzés
  • szállítmányozás terén szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)
  • jogszabályok szeretete, és az azokkal való munka szeretete
  • office programok felhasználói szintű ismerete

Bérezés: megegyezés szerint

Amit kínálunk:

  • modern, otthonos munkakörnyezet
  • rugalmas, családbarát munkabeosztás
  • betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség tanácsadói, vagy sales pozícióba
  • versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzodat, bérmegjelöléssel, kérjük, küld meg az allas@tachocenter.hu e-mail címre!

Beküldési határidő: 2018.09.15.

Interjúk kezdete: 2018.09.17.

Szeretettel vár a Tacho Center!

„Tacho Center – Iránytű a fuvarozásban!”

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése