Tatai panzióba keresünk recepciós női kollégát

Váli Fix Trans Kft.
Tata
2019. 04. 17.

Tatai panzióba keresünk recepciós női kollégát.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombon keresztül fényképes önéletrajzzal lehet.

                                                                                                                                                                                          További információ:

  • Váliné Juhász Ilona - +3630/ 40 288 68

Feladatok

  • A vendégek fogadása, informálása
  • Számlázás, kassza- és hitelkártya kezelés
  • Foglalások rögzítése, nyomon követése
  • Telefonok, online foglalási rendszer kezelése
  • Egyéb feladatok, amik a munkakörhöz tartoznak

Elvárások

  • Elsősorban délutáni műszak vállalása (14:00-22:00)
  • Angol nyelv ismerete (társalgási szint)
  • Középiskolai végzettség (érettségi)
  • Emberszeretet, megbízhatóság, pontos lelkiismeretes munkavégzés

Előnyök

  • Tata és környéke
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (nem elvárás)

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, fejlődő munkahely
  • Családias, kellemes munkakörnyezet
  • 8 órában történő foglalkoztatás, bejelentés
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • munkába járási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!