Kereskedelem, értékesítés

Hangszerbolti eladó állás Tatán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tata
Fizetés: Nettó 5000 - 8000 / nap
2020. 08. 04. 10:21

Tatai hangszerüzletembe keresek alkalmazottat!

Minimális hangszer és számítógép ismeret szükséges.

Mivel az üzlet csomagpontként is működik ,igy az ehhez kapcsolódó tevékenységeket is el kell látni.

Helyben lakó munkavállalót keresek! Az üzlet nyitvatartása h-p 09-18h-ig.

Érdeklődni személyesen a Hangszeráruk Tata Piac tér 1. szám alatt.

Email: "Jelentkezem" gombra kattintva.

tel.: 0630 721 2740

Feladatok:

  • eladó

Elvárások:

  • Minimális hangszer és számítógép ismeret.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése