Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi, számviteli pozícióba álláslehetőség Tatán

Munkavégzés helye: Tata
2020. 11. 03. 14:01

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-dunántúli Régió Régióközpontja felvételt hirdet Pénzügyi, számviteli munkatárs munkakörbe.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • beérkező számlák formai, tartalmi követelményeinek ellenőrzése
  • számlázás
  • tárgyi eszköz nyilvántartások kezelése, aktiválása
  • munkaügyi adminisztráció elvégzése, bérszámfejtés előkészítése
  • adminisztrációs nyilvántartások folyamatos frissítése, adatbázisok kezelése
  • havi,negyedéves és éves pézügyi zárási folyamatokban való tevékeny részvétel
  • vezetők napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • precíz, önálló munkavégzés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése