Üzemvető kollégát keres poliuretán-paneleket gyártó cég Tatán

Gabler-Mirelta Hungária Kft.
Tata
Bruttó 500 000 Ft - 500 000 Ft / hónap
2020. 12. 14.

Poliuretán habból gyártunk peneleket egyedi  hűtőkamrák  céljára.

Az üzem fizikai létszáma 40 fő.

Az üzemvezetőhöz tartozik az üzemen belül a tmk munkák elvégeztetése saját vagy külső munkaerővel.

Ajánlott havi bruttó jövedelem 500 ezer Ft.

Jelentkezni lehet  szakmai önéletrajzzal  a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Napi termelés felügyelete és a gyártás szakmai segítése, munkavédelem, tűzvédelem, a gépek működésének biztosítása, az üzemi rend és a   munkafegyelem betartatása.
  • Munkaidő 6 órától  14,20-ig.

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség, legalább két év  gyakorlat hasonló -üzemi  vezetői-  munkakörben.

Előnyök

  • Stabil cég, stabil munkahely.

Amit kínálunk

  • 500.000 Ft bruttó havi fizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!