Cégünk gyógyszeripari területre keres takarító kollégákat

Cégünk gyógyszeripari területre takarító kollégákat keres az alábbi munkakörben.

Feladatok

Udvaros és takarító:

  • reggeli: 6:00-14:00-ig, vagy délutáni: 14:00 22:00-ig, műszakban esetenként hétvégén is.

Tisztateres takarító:

  • reggeli: 6:00-14:00-ig, vagy délutáni: 14:00 22:00-ig, vagy éjszakai: 22:00-06:00-ig műszakban.

Általános területre takarító:

  • Reggeli: 6:00-14:00 délutáni: 14.00-22.00, vagy éjszakai:22.00-6.00 műszakban hétvégén is.

Elvárások

  • Megbízhatóság, precizitás, pontos munkavégzés, időpontok szigorú figyelembevétele és betartása, a Megrendelő által előírt gyártásra vonatkozó szabályok betartása (smink, ékszer, műköröm, körömlakk viselésének mellőzése munka közben és - védőruha viselése).
  • Hétvégi munkavégzés, csapatban történő munkavégzés.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jövedelem: havi fix bruttó 230.000-240.000 Ft műszaktól függően. Béren kívüli juttatás, SZÉP kártya, útiköltség hozzájárulás, túlóra lehetőség.
  • Biztos vállalati háttér egy dinamikusan fejlődő csapatban.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Környe, Ipari park

Jelentkezni telefonon lehetséges, a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

A fényképes önéletrajzokat az oldalon keresztül várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott