Egyéb munkalehetőségek

Tatán szociális gondozó munkakörben álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tata
Fizetés: Bruttó 180500 - 180500 / Hónap
2018. 05. 30. 13:39

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat tatai idős napközi intézményébe keres munkatársat mielőbbi munkakezdéssel.

A pozíció az alábbi végzettségekkel tölthető be:
  • szociális gondozó és ápoló
  • szociális szakgondozó
  • demencia vagy gerontológiai gondozó

Elvárás:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • idősellátás terén szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs, konfliktuskezelési és szervezőkészség

Munkaidő: munkanapokon 8-16 óra között. Munkavégzés helye: Tata, Vasút utca 64.

Bérezés: bruttó 180.500 Ft, plusz ágazati pótlék, próbaidő után cafetéria, SZÉP kártya juttatás.

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehet június 15-ig az alábbi címere:

  • tamogatoszolgalat.tata@maltai.hu

További információ kérhető az alábbi telefonszámon: 34/383-478

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése