Munkaügy, munkavédelem

Tatán bérszámfejtő-munkaügyi ügyintéző-számviteli asszisztens állás

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tata
2018. 07. 11. 21:48

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat napi 8 órában keres munkatársat.

Feladatok:

  • munkavállalók ki- és beléptetése
  • munkaszerződések készítése, módosítása
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • bérszámfejtési feladatok ellátása
  • egyszerűsített foglalkoztatással kapcsolatos bejelentések
  • közfoglalkoztatási elszámolás elkészítése
  • bejövő számlák, bankszámlák kontírozása, rögzítése
  • pénzügyi, számviteli kimutatások készítése
  • együttműködés a könyveléssel
  • egyéb pénzügyi, számviteli adminisztráció

Feltételek:
  • szakirányú középfokú végzettség
  • tapasztalat hasonló munkakörben (előny)
  • magas fokú számítógép és irodai programok használati ismerete
  • precizitás, megbízhatóság
  • határidő-érzékenység
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában történő együttműködés
  • folyamatszemlélet

Jelentkezni lehet a kozep-dunantuli.regio@maltai.hu email címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése